Шановний клієнте!
 
З радістю повідомляємо про відкриття нової послуги METRO DRIVE - самовивіз із торговельного центру METRO Позняки (Київ, пр-т Петра Григоренка, 43).
Забрати своє замовлення можна в пункті видачі замовлень безпосередньо в магазині або ж на спеціально відведеному майданчику METRO DRIVE, де Вас вже буде очікувати співробітник із зібраним замовленням. Для Вашої зручності обидва пункти розташовані в зоні виходу з ТЦ.
 

самовивіз

 

самовивіз

 
Оформити замовлення на сайті можна цілодобово. Пункт видачі замовлення працює щодня з 09:00 до 20:00:

  1. Якщо Ви новий клієнт, будь ласка,
  2. При оформленні замовлення з ТЦ Метро Позняки виберіть форму доставки «Самовивіз» і бажаний спосіб отримання.
  3. Вкажіть час отримання замовлення та форму оплати.
  4. Розрахуватися за послугу можна банківською картою через термінал безпосередньо в торговельному центрі, або ж сплатити онлайн. Вартість послуги самовивозу при оплаті онлайн на сайті буде БЕЗКОШТОВНО!
  5. За фактом підтвердження замовлення оператором Ви отримаєте смс-повідомлення і лист на електронну адресу з вищевказаною схемою розташування пункту видачі замовлення або METRO DRIVE.
  6. Як тільки Ваше замовлення буде зібрано, Ви отримаєте смс-повідомлення із сумою оплати і телефоном оператора.
  7. Після прибуття в торговельний центр наберіть, будь ласка, вказаний в смс-повідомленні номер телефону, назвіть номер замовлення/телефону, а також спосіб отримання. Якщо Ви очікуєте замовлення в автомобілі в зоні METRO DRIVE, повідомте, будь ласка, колір і марку авто.
  8. Якщо з якихось причин Ви не встигаєте забрати замовлення у вказаний Вами час, будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником або оператором контакт-центру.
Бажаємо приємних покупок!