Own brands large Own brands medium

Запрошуємо у світ власних торгових марок METRO

Серед широкого асортименту власних торгових марок, METRO пропонує продукцію найвищої якості, підібрану та розроблену для задоволення усіх потреб наших клієнтів. Обширна різноманітність продуктів з ідеальним співвідношенням ціни та якості призначена для покращення бізнесу наших клієнтів. І неважливо, працюють вони у ресторані, готелі, барі, пекарні чи власному магазині. Високоякісна продукція у практичній та сучасній упаковці, перевірена та затверджена професіоналами і сертифікованими виробниками ─ METRO перший вибір для тих, хто бажає лише найкращого!

METRO Chef ─ якість на будь ─ який смак

Компанія МЕТRО має довгу історію роботи в сфері ресторанного бізнесу та протягом багатьох років є надійним партнером для своїх професійних клієнтів. Щоб підсилити цю експертизу ─ ми створили бренд, який не тільки носить нашу назву, але і підкреслює нашу пристрасть до їжі та процесу її приготування. Бренд METRO Chef націлений задовольнити потреби усіх клієнтів, які причетні до їжі: від професіоналів у сфері гастрономії до дистриб'юторів, саме тому METRO Chef ─ це широкий асортимент високоякісних продуктів для задоволення будь ─ яких потреб ресторанного бізнесу.

Переглянути

METRO Professional ─ вибір професіоналів

Асортимент непродовольчих товарів METRO Professional гарантує надійність та ефективність у роботі кращих кухарів на професійних та сучасних кухнях. Поєднуючи високу якість та практичність, широкий вибір асортименту професійного обладнання HoReCa, приладдя та інструментів, необхідних для якості та ефективності в приготуванні їжі, а також функціонального оснащення сучасної кухні. Якщо коротко, то METRO Professional є повним рішенням для кожного професіонала HoReCa в одному місці.

Переглянути

Aro ─ раціональний вибір

Бренд ARO створений для клієнтів, які бажають найкращого співвідношення ціни та якості. Він має найдовшу присутність на ринку та пропонує різноманітний асортимент продукції продовольчих і непродовольчих товарів. Асортимент ARO задовольняє усі потреби споживачів завдяки своїй широкій пропозиції товарів ─ більше 600 найменувань. Більшість виробів виробляються в Україні, включаючи низку виробів, родом з Німеччини, Італії, Франції та Північної Македонії. ARO ─ улюблений бренд торговців, а його популярність та довіра споживачів говорять про чудову якість та доступні ціни.

Переглянути

Rioba ─ найкращий вибір для професіоналів гостинності

Власна торгова марка RIOBA створена для задоволення потреб професіоналів у сфері гостинності, які бажають лише найкращого для своїх клієнтів. Поряд з тим, що ми пропонуємо найкращу дегустаційну каву з еспресо, що отримала найвищі рейтинги престижного журі iTQi (Міжнародний інститут смаку та якості). Через бренд RIOBA, METRO просуває стійкість та справедливість торгівлі (FAIR TRADE) кавою з Ефіопії, Індонезія, Колумбії та Бразилії.

Переглянути

Fine Life ─ основа якісного харчування

Власна торгова марка METRO Fine Life пропонує вибір продуктів, створений для всіх, хто хоче внести кращу якість та збалансованість у свій раціон. Ретельно підібраний асортимент харчових продуктів натурального походження без добавок у невеликій упаковці забезпечить кожного покупця харчовою цінністю вищої якості за розумними цінами.

Переглянути

Tarrington house ─ затишок із комфортом

Власний бренд METRO Tarrington House пропонує широкий вибір обладнання для вашої кухні, саду чи балкона. Для всіх, хто цінує просту елегантність, Tarrington House підтримує світові тенденції сучасного дизайну та великий вибір якісних виробів, виготовлених з натуральних та промислових матеріалів, в трендових забарвленнях. Вишуканість, комфорт та зручність в облаштуванні вашого житлового простору на кожен сезон.

Переглянути