Життя без сміття Життя без сміття

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» дбає про стан довкілля, усвідомлює власну відповідальність та підтримує застосування екологічно чистих технологій, спрямованих на захист і раціональне використання природних ресурсів.

Сьогодні у світі набирає все більших обертів проект щодо скорочення використання пластику, який забруднює нaвколишнє середовище.

METRO в Україні – як соціально відповідальна компанія – приєднується до цієї природоохоронної ініціативи зі зменшення обсягу пластикових відходів і здійснює конкретні кроки в цьому напрямку. Вже сьогодні в усіх торговельних центрах METRO в Україні відвідувачі можуть придбати багаторазові пакети для продуктів, а також поліетиленові пакети, до складу яких входить спеціальна добавка AddiFlex. Саме завдяки цьому компоненту пакети не тільки зручні та безпечні у використанні, а й повністю розкладаються протягом 1-2 років, не завдаючи шкоди довкіллю.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Сертифікат для добавки AddiFlex®

Раді також повідомити, що «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» пропонує й альтернативу поліетиленовим пакетам – міцну сумку, повністю придатну для вторинної переробки. Незабаром на полицях ТЦ METRO буде доступним ще й третій варіант – поліпропіленові сумки багаторазового використання.

Сталий розвиток та соціальна відповідальність – одні з головних напрямків діяльності METRO, як на глобальному, так і на локальному рівнях!